Ką veikti Turkijoje su vaikais? 5 idėjos

Turkija yra puikus pasirinkimas atostogoms su visa šeima. Šalis gali pasiūlyti žavingą šiuolaikinių pramogų ir senovinių tradicijų derinį. Dėl to čia pakankamai veiklos turės tiek suaugusieji, tiek mažieji poilsiautojai. Tad žemiau pasidalinsime 5 idėjomis, ką galima nuveikti Turkijoje su vaikais.

1. Pramogos viešbučių teritorijose

Priklausomai nuo poreikių, atvykus į Turkiją galima ramiai praleisti laiką didelėse viešbučių teritorijose. Juose įprastai yra begale pramogų vaikams, pavyzdžiui, baseinai, žaidimų erdvės, įtraukiančios animatorių veiklos ir pan. Be to, kai kurie viešbučiai yra įsikūrę ant jūros kranto, todėl galima žaisti su smėliu paplūdimyje ar nardyti su vandens akiniais.

2. Teminiai parkai

TurkijaŽinoma, kelionė į Turkiją šeimai gali būti itin įsimintina ir už viešbučio ribų. Turkijoje yra ne vienas teminis parkas, kuriame tėvai gali smagiai praleisti laiką su vaikais. Vieni iš populiariausių parkų, kuriuos verta aplankyti, – Vialand Theme Park, The Land of Legends Theme Park, Sazova Park, Adaland Aquapark ir ViaSea Theme Park.

3. Muziejai

Turkijoje taip pat yra muziejų, kuriuos vaikai gali pamilti. Pavyzdžiui, vienas iš jų yra Stambulo žaislų muziejus, įsikūręs gražiame dvare. Dar vienas žaislų muziejus yra ir Antalijoje. Be to, galima aplankyti ir Rahmi M. Koç muziejų, kuriame eksponuojami povandeniniai laivai ir senoviniai automobiliai.

4. Akvariumai

Ne tik vaikai, bet ir suaugusieji žavisi povandeniniu gyvenimu, todėl Turkija gali pasiūlyti net kelis nuostabius akvariumus. Vieni geriausių akvariumų – pagrindiniai Antalijos ir Stambulo akvariumai, SEA LIFE, Emaar ir Aqua Vega. Visuose pamatysite įvairius vandens gyvūnus, pasivaikščiosite povandeniniais tuneliais ir iš arčiau susipažinsite su povandeniniu gyvenimu.

5. Pramogos paplūdimiuose

Atostogos neįsivaizduojamos be poilsio ir pramogų paplūdimyje. Kol tėvai mėgaujasi saulės voniomis ant jūros kranto, vaikai gali žaisti paplūdimyje su smėliu arba maudytis. Vieni geriausių paplūdimių šeimoms su vaikais – Fethiye ir Kleopatros paplūdimiai. Abiejuose yra ilgas ir negilus krantas, todėl vaikai gali saugiai mėgautis vandeniu. Be to, įsikūrusiuose baruose ir kavinėse galima atsigaivinti šaltu gėrimu ar pasistiprinti pietums.

Taigi, tai tik kelios idėjos, ką galima nuveikti su vaikais atostogaujant Turkijoje. Ieškodami pramogų už viešbučio ribų, atsižvelkite į kurortą, kuriame apsistojote. Norint pamatyti lankytiną objektą ar išbandyti kitas pramogas, gali tekti užsisakyti ekskursiją arba išsinuomoti automobilį. Tad įvertinkite savo šeimos poreikius ir galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *