Brūkšninių kodų panaudojimas šiandienos prekybos rinkoje

Kas yra prekės brūkšninis kodas?

Tikėtina, kad šiandienos prekybos vietose neturi nei vienos prekės, kuriai nebūtų pritaikomas asmeninis brūkštinis kodas. Tai tarsi jos vizitinė kortelė. Pag šį kodą yra nustatoma produkto kilmė ir nurodomas individualus numeris. Tai yra reikalinga siekiant tiksliai pažymėti prekes ir numatyti jų kainas. Dideliame prekybos centre, būtų tikrai sunku įsiminti visų gėrimų kodus ir taip priskirti jiems vieną ar kitą kainą. Dėl to brūkšniai (BAR kodai) yra pažymėti ant prekės pakuočių.

Kur naudojamas prekės brūkšninis kodas?

Kaip jau prieš tai minėjome, prekės brūkšniniai kodai yra naudojami prekybos srityje. Jie yra nurodomi ant kiekvienos prekės. Taip galima lengviau identifikuoti prekes ir nustatyti jų kainą. Bemaž kiekvienoje prekybos srityje galima susidurti su BAR kodais. Nesvarbu, ar tai būtų maisto produktai, gėrimai ar santechnikos prekės – kiekviena iš jų turi priskirtą jai kodą.

Kokie prietaisai nuskaito prekės brūkšninį kodą?

Brūkšninis kodasBrūkšninius kodus nuskaityti gali tik brūkšninių kodų skaitytuvai. Pastarieji palengvina prekių nuskaitymo darbą pardavėjui. Jie yra labai efektyvūs, nes šiuolaikinės įdiegtos technologijos padeda puikiai atlikti numatytus darbus. Jie atpažįsta prekės BAR kodą, net jei pastarasis būna kiek apgadintas ar prastos kokybės. Šiuos įrenginius galima įsigyti specializuotose fizinėse ir elektroninėse prekių parduotuvėse. Pastarieji brūkšninių kodų skaitytuvai gali būti skirstomi į dvi grupes. Jie gali būti laidiniai arba bevieliai. Visą tai priklauso nuo to, kokioje darbo vietoje yra atliekamas brūkšninių kodų nuskaitymo procesas. Jeigu vieta yra stacionari, žinoma, galima pasirinkti ir laidinį brūkšninių kodų skaitytuvą. Tačiau jeigu prekybos vieta yra mobili, neabejotinai patogiau bus naudoti bevielį brūkšninių kodų skaitytuvą. Jie yra malonaus, šiuolaikinio dizaino ir lengvai pritaikomi prie jau esančių kompiuterinių kasos sistemų ir jų priedų. Modernumas jokiu būdu nereiškia, kad pastarieji yra nepatikimi. Kiekvienas įrenginys prieš jo pardavimą yra ne kartą testuojamas ir išmėginamos jame esančios funkcijos. Korpusas įprastai būna patikimas, tvirtas ir ilgaamžis. Jose esančių susistemintų detalių dėka, pastarojo svoris nėra didelis, tad dėl to jį labai patogu naudoti. Brūkšninių kodų skaitytuvai pasižymi ne sudėtingu veikimo procesu, tad juo lengva naudotis kiekvienam. Nereikia jokių specialių žinių ar įgūdžių, viską įsisavinti galite čia ir dabar. Verta paminėti, kad visi šie įrenginiai yra dalis sėkmingai vystymo verslo, kuriame procesai gali būti atliekami spartesniu tempu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *