Greitasis kreditas: ką reikia apie jį žinoti?

Greitieji kreditaiPasiskolinti tikrai nėra sunku. Dabar tam tiek daug būdų. Pradėkime nuo to, kad dabar visi turi daugiau disponuojamų pajamų ir daugiau santaupų, nes ekonomika auga, žmonės važiuoja užsidirbti į užsienį, parsiunčia pinigų atgal į Lietuvą, grįžę čia juos išleidžia… Tai pasiskolinti iš aplinkinių – šeimos narių, giminaičių, draugų, pažįstamų – yra turbūt lengviau nei bet kada anksčiau Nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Bet nereikėtų generalizuoti visko: taip daug žmonių gauna didesnes pajamas, kas užsienyje, kas Lietuvoje. To nepaneigsi. Bet juk Lietuvoje yra ir tiek daug skurdo! Daug žmonių gyvena skurde arba ant jo ribos, o tikėtina, kad jų aplinkos žmonės – irgi. Tuomet jau iš aplinkinių nepasiskolinsi… Tokiais atvejais padėti gali tik paskola, o tiksliau – greitasis kreditas, nes tai yra paskola pritaikyta mažiau pasiturintiems, kuriems pinigų reikia greitai ir jie negali laukti ilgai. Kažkur visai neseniai teko skaityti, kad vidutinės pajamos žmonių, kurie ima kreditą internetu yra apie 700 eurų, kas yra praktiškai minimumas Lietuvoje. O greitieji kreditai yra geriausias pasirinkimas tokiems žmonėms, nes viskas įvyksta labai greitai ir net nereikia daug ko daryti. Užsiregistruoji, pasitvirtini tapatybę labai lengvai ir viskas, gali teirautis paskolos.

Bet yra bent pora dalykų, ką reikia žinoti prieš prasidedant su greitais kreditais.

1. Tai kainuoja. Brangiai. Greitų kreditų palūkanos yra apribotos, bet jos vis tiek didelės, nesvarbu kaip matuosit. Tą reikia labai gerai įsidėmėti, nes jei jau nusprendėte prasidėti su tokia paskola, tai būkite įsitikinę, kad galėsite kiekvieną mėnesio įmoka atlikti be priekaištų. Nes pavėluosit nors dieną – teks mokėti. Norėsit atidėt – teks mokėti. Norėsit pratęst grąžinimo terminą – teks mokėti.

2. Konkurencija čia – didelė. Todėl nereikia verstis per galvą ir skolintis lyg akis išdegus. Niekur tas greitas kreditas nedings. Niekas neapsigalvos staiga neskolint jums nepasikeitus jokiems objektyviems faktams. Todėl rinkitės, rinkitės ir dar kartą rinkitės. Nesiverskit per galvą, atsikvėpkit. Pasidomėkit kur galite gauti kreditą su mažiausia palūkanų norma ir tik tuomet dėl jo kreipkitės. Taip sumažinsite tikimybę susidurti su pirmame punkte aprašyta neganda.

3. Greitą paskolą sau ras visi: mažai uždirbantys, namų šeimininkės, emigrantai. Būtent pastariesiems turėtų būti aktualu, kad jei jūs dirbate užsienyje, bet jūs oficialiai gyvenate Lietuvoje ir turite čia registruotą būstą, tuomet galite drąsiai teirautis paskolos dirbantiems užsienyje.

O šiaip tai svarbiausia būti protingiems ir skolintis atsakingai. Jei turėsit sveiko proto, tai jokie greitieji kreditai problemų nepridarys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *