Ilgaamžė stogo danga – patikimam namui

Namo stogas yra vienas svarbiausių jo komponentų, tad visiškai natūralu, kad renkantis stogo dangą reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios garantuoja, kad rasite tai, kas tinka ne tik Jums, tačiau ir Jūsų namui. Žinoma, svarbu, kad būtų pasirenkama ne tik geros kokybės stogo danga, tačiau ir kiti komponentai kaip lietvamzdžiai, kamino įdėklai bei t.t.

Stogo nuolydis

Renkantis stogo dangą pirmiausia siūlome įvertinti – koks yra jo nuolydis. Stogo nuolydis yra nustatomas remiantis jo pakilimo aukščiui nuo pat pradžios iki pat pabaigos. Labai dažnai pats nuolydis nurodo – kokia danga labiausiai tinkama. Dėl to geriausia šiuo metu yra tartis su specialistais, kurie teikia nemokamas bei labai išsamias konsultacijas net ir internetu. Greitai rasite dangą, kuri labiausiai tinka konkrečiam namo projektui, o suderinamumas šiuo atveju yra itin svarbus.

Namo tipas

Kitas svarbus aspektas yra namo tipas. Nors šiuo metu bet kokios medžiagos danga vizualiai gali atrodyti kaip kitokia, tai yra, klasikinių čerpių išvaizda gali būti kuriama ir iš aliuminio, tad kaina bus kur kas mažesnė, tačiau labai dažnai pats namo tipas nusako – kokia danga tinka labiausiai.

Vėlgi, šiuo atveju geriausia yra tartis su specialistais, kadangi jų patirtis tampa neįkainojama. Ne tik pats namas, tačiau taip pat ir jo stovėjimo vieta nusako – koks danga tinka labiausiai. Nors Lietuva nėra didelė, tačiau Žemaitijoje dažniausiai rekomenduojama kitokia danga nei Aukštaitijoje ir t.t. Tarkitės su specialistais ir jie padės rasti opciją, kuri labiausiai tinkama Jūsų atveju.

Stogo dangos medžiaga

Taip pat siūlome įvertinti tai, kad galima rasti itin daug skirtingų stogo dangų, kurios kinta medžiagomis ir tai lemia ne tik stilių, tačiau taip pat ir kokybę. Galima įsigyti plieninę stogo dangą, šiferinę stogo dangą, įvairias čerpes ir t.t. Kiekviena jų kinta savo techniniais parametrais ir privalumais, tad svarbiausia kuo geriau ją pažinti, kad pavyktų rasti tinkamą Jūsų atveju.

Daugiau dėmesio stiliui

Galiausiai, siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ir stiliui, kadangi patrauklus namo stogas garantuos, kad fasadas bus vientisas, harmoningas ir tuo pačiu labai gražus. Kadangi internete galima pamatyti tikrai gana daug sėkmingų pavyzdžių, esame tikri, kad galiausiai pavyks sukurti tokius namus, kurie bus ne tik funkcionalūs, tačiau ir gražūs.

Apie paslėptą lietaus nuvedimo sistemą žiūrėkite Youtube video.

Kaip išsirinkti lietvamzdį savo namui Lietuvoje – skaitykite šiame straipsnyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *