10+ produktų, kuriuos kasdien naudoju savo kūdikiui

NaktipuodisOro drėkintuvas Kai kurie tėvai nežino, kad kūdikio kambaryje būtinas oro drėkintuvas, ir gali manyti, kad tai įmantrus įtaisas, neturintis praktinės naudos. Oro drėkintuvas – tai kambaryje naudojamas prietaisas, kuris, pridėdamas drėgmės, padidina drėgmės kiekį ore. Kūdikiams skirtas drėkintuvas puikiai drėkina orą jų kambaryje ir padeda išvengti įprastų sausos odos ir suskilinėjusių lūpų simptomų. Drėkintuvas tinka vaikų kambariui, nes sukuria geresnę aplinką kūdikio kvėpavimui, miegui ir augimui. Kūdikiams skirtas oro drėkintuvas puikiai drėkina orą jų kambaryje ir padeda atsikratyti įprastų sausos odos ir sutrūkinėjusių lūpų simptomų. Naktipuodis ir specialistės patarimai. Kūdikiams skirtas oro drėkintuvas puikiai drėkina orą kambaryje ir padeda atsikratyti įprastų sausos odos ir sutrūkinėjusių lūpų simptomų. Kūdikiams skirtas oro drėkintuvas puikiai drėkina orą kambaryje ir palengvina įprastus sausos odos ir suskilinėjusių lūpų simptomus.

Žaislų, sauskelnių ir kitų daiktų laikymo dėžės Jei turite kūdikį, tikriausiai turite didelę žaislų kolekciją, su kuria vaikas žaidžia kaskart, kai tik jam leidžiate. Yra daugybė žaislų, kurie gali būti tinkami jūsų vaiko vystymuisi. Jie gali padėti lavinti motorinius, sensorinius, kalbos ir kitus įgūdžius. Tačiau svarbu, kad žaislus, su kuriais leidžiate vaikui žaisti, išvalytumėte ir sutvarkytumėte. Jei namuose neturite pakankamai vietos visiems žaislams laikyti, galite apsvarstyti galimybę sudėti juos į saugojimo dėžę.

Kūdikių kambario patalynė Jei turite mažylį ir norite, kad jo kambaryje būtų patogiau, geriausias būdas tai padaryti – patalynė. Patalynė yra miela ir žavinga, ypač kai ją puošia animacinių filmukų herojai. Tačiau jų nerekomenduojama naudoti kūdikiams, nes jos gali būti labai pavojingos. Kūdikių patalynė turėtų būti minkšta ir hipoalerginė. Ją turėtų būti lengva prižiūrėti ir valyti, nes tai darysite dažniau, nei įsivaizduojate. Patalynę taip pat galima dekoruoti paveikslėliais ir piešiniais, kurie tinka kūdikiams. Kai kurie tėvai pasirenka, kad ant pagalvės būtų užrašytas kūdikio vardas. Tai gali būti gera idėja, jei norite, kad vaikas būtų savarankiškesnis ir pradėtų identifikuoti save.

Kūdikių kambario durų užraktas Galbūt manote, kad kūdikio kambario durų užraktas nereikalingas, kol jūsų mažylis nepradės ropoti. Tuo metu yra didelė tikimybė, kad jie tyrinės aplinką ir pradės tyrinėti namus. Kūdikio kambario durų užraktas – tai įtaisas, kurį uždedate ant durų ir naudojate raktą arba kombinaciją durims užrakinti ir atrakinti. Jei išeinate, užraktą galite naudoti tam, kad kūdikis būtų saugus kambaryje. Tai puikiai tinka nuolat keliaujantiems tėvams. Kai kurios durų spynos yra specialiai sukurtos kūdikių kambariams. Juose įmontuota signalizacija, kuri gali įsijungti, jei kūdikis bando atidaryti duris. Taip pat galima rinktis iš daugybės skirtingų dizainų ir spalvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *