8 geriausi produktai jūsų šuns sveikatai ir laimei

Šunų bėgimo takelis yra būtinas bet kuriam aktyviam šuniui

Jei turite šunį, kuris mėgsta bėgioti ištisas valandas, bėgimo takelis jam labai pravers. Bėgimo takelis šunims turi daug privalumų. Pavyzdžiui, jei gyvenate daugiabutyje arba mieste, kur negalite leisti šuniui kasdien tinkamai mankštintis, bėgimo takelis gali būti naudojamas ilgesniems pasivaikščiojimams imituoti. Bėgimo takelis taip pat puikiai tinka šunims, turintiems sąnarių problemų. Jis padeda reguliuoti svorį ir gali užkirsti kelią nutukimui, nes skatina šunį mankštintis net ir tada, kai jis yra sužeistas arba jam atlikta operacija. Visiems šunims reikia kasdienio fizinio krūvio, tačiau jūsų šuo jums padėkos už bėgimo takelį. Tai puikus būdas paįvairinti šuns užsiėmimų tipus, palaikyti jo protinį stimuliavimą ir maksimaliai išnaudoti laiką, kurį praleidžiate kartu. Prekės katėms ir ekspertės patarimai.

Automatinis kamuoliukų mėtytuvas palengvins jūsų rankų raumenis

Prekės katėmsŠunims patinka gaudyti kamuoliukus ir jie mielai tai daro valandų valandas. Jei nenorite mėtyti kamuolio dvidešimt kartų per dieną, o jūsų rankų raumenys negali ištverti daugiau mėtymo, tuomet automatinis kamuolio mėtytuvas gali būti tai, ko ieškote. Galite rinktis iš daugybės kamuoliukų mėtytuvų, ir visi jie tinkami naudoti tiek patalpose, tiek lauke. Jei trūksta vietos, yra rankinių kamuolio mėtytuvų, kurie kamuolį paleis kelis metrus ir palengvins skaudamas rankas. Jei turite daug vietos, o jūsų šuo mėgsta kamuoliuką gainioti toli, galite apsvarstyti automatinį kamuoliuko mėtytuvą su ilgu metimu. Kamuoliukų mėtytuve yra dėklas, kuriame telpa keli teniso kamuoliukai, ir jie paleidžiami, kai šuo priartėja prie dėklo. Tai puikus būdas paskatinti šunį mankštintis, palaikyti jo protinį aktyvumą ir nuvarginti jį, kad naktį galėtų geriau miegoti. Prekės šunims, kaip išsirinkti?

Žaislas su skanėstais – paprastas būdas apdovanoti už gerą elgesį

Žaislai su skanėstais puikiai tinka geram elgesiui skatinti. Jie suteikia šuniui įdomumo ir iššūkį, o kartu stiprina teigiamus įpročius, pavyzdžiui, sėdėti, nejudėti ir ateiti pašaukus. Šie žaislai taip pat yra puikus būdas apdovanoti šunį už bet kokį gerą elgesį, pradedant mokymu naudotis puodu ir baigiant lojimu. Yra daugybė skirtingų žaislų, kurių kiekvienas turi savo unikalų ypatumą. Jų būna beveik visų formų ir dydžių, su skirtingomis tekstūromis, angomis ir dizainais. Gyvūnų prekės akcija ir specialistų patarimai.

GPS seklys, kad galėtumėte būti ramūs, kai negalite būti šalia

GPS seklys yra puiki dovana, jei nerimaujate palikti šunį vieną namuose. Jis suteiks jums ramybę ir leis tiksliai žinoti, kur jie yra, nesvarbu, ar turite išeiti porai valandų, ar visai dienai. Savo šunį galite sekti išmaniojo telefono programėlėje, todėl visada žinosite, kur jis yra pasiklydimo atveju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *