8 plaukų produktai, kurie pakeitė mano gyvenimą

Sausas šampūnas

Pradėsiu nuo sauso šampūno. Tai vienas mėgstamiausių mano produktų, kurį naudoju kasdien. Tai puikus produktas plaukams atgaivinti ir, kai reikia, suteikti jiems apimties. Sausas šampūnas dažniausiai naudojamas tada, kai neturite laiko plauti plaukų, be to, tai puikus produktas antros ir trečios dienos plaukams. Pagrindinė sauso šampūno funkcija – sugerti galvos odos riebalus. Jei jūsų plaukai riebūs, šis produktas yra geriausias jūsų draugas! Yra kelios skirtingos sauso šampūno rūšys. Vieni jų yra kreminiai, kiti – purškiami. Norėdami rasti geriausią sausą šampūną savo plaukams, turėtumėte atsižvelgti į savo plaukų tipą. Jei turite plonus plaukus, kreminė formulė suteiks daugiau apimties ir bus storesni. Jei turite storus plaukus, purškiama formulė suteiks subtilesnio žvilgesio. Plauku priemones, kurias turite įsigyti.

Garbanojimo žnyplės

Plauku priemonesAk, garbanojimo žnyplės. Tai pagrindinis plaukų formavimo elementas. Kiekviena mergina savo kolekcijoje turėtų turėti gerą garbanojimo žnyples. Jos ne tik puikiai tinka ypatingoms progoms, bet ir gražiai, natūraliai atrodančiai plaukų tekstūrai sukurti. Yra tiek daug skirtingų tipų ir variantų garbanojimo žnyplių. Rinkdamiesi vieną iš jų savo plaukams, norėsite atsižvelgti į savo plaukų tipą. Garbanojimo žnyplės neabejotinai yra investicija, tačiau tokia, kuri jums tarnaus visą gyvenimą. Jei turite plonus plaukus, ieškokite garbanojimo žnyplių su mažesniu kaitrumo nustatymu. Jei turite storesnius plaukus, tikrai galite rinktis aukštesnį karščio nustatymą ir intensyviau garbanoti plaukus.

Plaukų kaukė

Jei esate naujokas plaukų kaukių žaidime, dabar yra puikus metas pradėti! Plaukų kaukė iš esmės yra giliai kondicionuojanti priemonė, kuri taikoma plaukams, kai juos įprastai plaunate ir kondicionuojate. Plaukų kaukės puikiai tinka visiems, kurių plaukai sausi arba pažeisti. Jos taip pat gali būti naudojamos kaip priemonė sveikiems plaukams palaikyti. Plaukų kaukės yra labai įvairios. Galite rinktis vienkartinę procedūrą arba įtraukti ją į įprastą plaukų priežiūros rutiną. Rinkoje yra labai daug skirtingų plaukų kaukių, todėl tikrai galite rinktis ir rasti tokią, kuri geriausiai tinka jums ir jūsų plaukų tipui. Jei turite šviesintus plaukus, norėsite vengti daug baltymų turinčių plaukų kaukių, nes dėl jų plaukai gali tapti trapūs ir lengviau lūžinėti. Jei turite dažytus plaukus, galite naudoti daug baltymų turinčias plaukų kaukes.

Plokščias plaukų lygintuvas su purškikliu

Jei kasdien naudojate lygintuvą, šis produktas yra būtinas! Tai nuo karščio apsaugantis purškiklis, kuris padeda atkurti plaukus nuo žalos, padarytos juos formuojant. Be to, tai puikus būdas suteikti plaukams šiek tiek tekstūros, kad jie atrodytų netvarkingai ir atsipalaidavę. Yra keletas skirtingų prekinių ženklų plaukų lygintuvo purškiklių. Rinkdamiesi norėsite įsitikinti, kad jis apsaugo plaukus nuo karščio, puikiai kvepia ir jo formulė nepalieka plaukų lipnumo pojūčio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *